PLATFORMA FILMÓW ROWEROWYCH

Kręcisz i oglądasz albo jeździsz i kręcisz. Pewnie dobrze Ci idzie i chcesz, żeby Twoje filmy poszły w obieg. Taki właśnie jest cel PLATFORMY – umożliwić polskim grupom wyczynowo uprawiającym sporty rowerowe (BMX, downhill, ostre koło, CCX) prezentację własnych dokonań szerokiemu odbiorcy. Więcej nawet. Platforma to także, a może przede wszystkim, ogólnopolski konkurs filmowy, prezentujący produkcje tematycznie związane z rowerami. Chcemy skupić subkultury rowerowe różnego typu, od wyczynowo jeżdżących lub tworzących filmy, po amatorskie nagrania pasjonatów. Tak szerokie ujęcie tematu przybliży uczestnikom festiwalu specyfikę artystycznej i sportowej działalności aktywistów w kraju oraz pozwoli czynnie partycypować w jego kreacji. Platformę dedykujemy Wam.

Dokument, fabuła, krótki metraż, animacja – nie nakładamy żadnych ograniczeń w zakresie formy, natomiast wymagania techniczne określone zostały w regulaminie. Ważne, aby film nie przekroczył 15 minut. Tym sposobem większa liczba twórców otrzyma szansę na festiwalową projekcję. Zachęcamy zawodowców i amatorów, reżyserów, operatorów i twórców pracujących kompleksowo – nadsyłajcie filmy.

W ramach Platformy, zakwalifikowane filmy zostaną zaprezentowane zgromadzonej publiczności na dużym ekranie. Przeprowadzony zostanie otwarty konkurs, a spośród nadesłanych zgłoszeń widzowie wybiorą zwycięzcę. Drugie wyróżnienie przyzna jury. Laureaci splendor otrzymają w pakiecie, od siebie dorzucimy atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zgłaszanie filmów odbywa się poprzez formularz po prawej stronieznajdujący się na dole strony. W razie pytań – piszcie.

Ważne informacje:

termin zgłaszania filmów: do 5 września 2022 r. o godz. 23:59
długość filmu: max 15 minut
format: HD 1920×1080 lub HD-ready 1280×720 w formacie .MP4 lub .MOV, bez kompresji lub z codekiem h.264

  Imię i nazwisko reżysera (wymagane)
  Adres email (wymagane)
  Telefon (wymagane)
  Tytuł filmu
  Opisz swój film
  Link do filmu We-Transfer/Dropbox/Google Drive

  CHCĘ WIEDZIEĆ, CO SŁYCHAĆ U BIKE DAYS!

  Bądź na bieżąco z informacjami, promocjami i innymi newsami od nas!
  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Proces Ciągły drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Fundację Proces Ciągły w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

  Rozumiem i akceptuję Politykę Prywatności, która określa, w jaki sposób będą wykorzystywane moje dane osobowe. (pole wymagane)

  Akceptuję regulamin platformy (pole wymagane)

  5 września zamknęliśmy zapisy na Platformę

  POWERED BY