Wolontariat 2022

Fundacja Proces Ciągły zaprasza na WOLONTARIAT

Jeśli jesteś jazda na rowerze sprawia ci frajdę, lubisz oglądać filmy, chcesz poznać tajniki organizacji festiwalu, pomóc w promocji, koordynacji i sprawnym działaniu naszej instytucji – napisz do nas już dzisiaj! Na zgłoszenia czekamy do 2 września 2022.

Fundacja Proces Ciągły powstała z potrzeby szczerej działalności w duchu aktywizmu miejskiego na rzecz kultury i społeczności lokalnych. Od 9 lat organizujemy BIKE DAYS Festiwal Filmów Rowerowych. Dziś możesz do nas dołączyć.

Dodatkowe informacje:
– preferowany termin rozpoczęcia wolontariatu to początek września 2022, ale w sierpniu też przyda się pomoc,
– wolontariusze są zaangażowani w przygotowania promocyjne do festiwalu, pomoc przy projekcjach filmowych, opiekę nad gośćmi festiwalowymi, pomoc przy organizowaniu pikniku i wyścigów na Welodromie, pomoc przy wydarzeniach towarzyszących w trakcie festiwalu,
– Fundacja Proces Ciągły nie pokrywa kosztów dojazdu, wyżywienia i noclegu w czasie wolontariatu. Niestety.

Zobowiązania Fundacji:
W ramach wolontariatu Fundacja Proces Ciągły zobowiązuje się do:
– ustanowienia opiekuna wolontariuszowi,
– zapewnienia odpowiednich miejsc pracy, urządzeń, narzędzi, materiałów,
– nadzoru nad wykonywaniem zadań wynikających z wolontariatu,
– wydania zaświadczenia „Potwierdzenia odbycia wolontariatu”.

Pobierz naszą ofertę wolontariacką.

Zainteresowany? Wyślij do nas swój adres e-mail i numer telefonu.

Zamknęliśmy zapisy na wolontariat w 2022 roku. Zgłosiła się już do nas wystarczająca ilość osób. Dziękujemy za wasze zainteresowanie.

    Rozumiem i akceptuję Politykę Prywatności, która określa, w jaki sposób będą wykorzystywane moje dane osobowe. (wymagane)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Proces Ciągły w celu prowadzenia rekrutacji na wolontariat Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Bike Days 2022. (wymagane)